WORKSHOPY ROZVOJE A INSPIRACE

Kurzy nejen pro marketéry formou workshopu

Vyberte si svůj kurz a školení formou workoshopu

Kouzlo kreativity – nápady a reklama

Populární kurz – kreativní marketing a kreativní reklama pro začátečníky i pokročilé! Marketingové školení, kde se naučíte tvořit kreativní propagaci své značky a díky tomu si ji zákazníci zapamatují a odliší značku od konkurence. Komplexní systém a know how pro tvorbu úspěšných reklamních kampaní. Naučte se strhnout své zákazníky a cílovou skupinu originální kreativitou – marketingová komunikace musí být kreativní!

číst více

Interní a externí HR marketing

Oblíbené školení pro personalisty a oddělení HR – budování a tvorba značky zaměstnavatele. Nové způsoby a možnosti marketingové komunikace personalisty a interní komunikace v novém věku, kde je klíčová digitální komunikace a sociální sítě. HR marketing umožní řešit i spolehlivě a efektivně nábor zaměstnanců. Základem je marketingová strategie pro personalistiku! Tým zaměstnanců prodává také značku a podporuje její dobré jméno – začněte včas řešit HR marketing systematicky!

číst více

Reklama se ziskem pro neziskovky

Kurz marketingu a reklamy vhodný pro charitu a neziskové organizace. Jak vybrat vhodné strategie pro marketing neziskových a charitativních organizací. Návod, jak dělat skutečně efektivní reklamu s nízkým rozpočtem, přestože máme vysoké cíle. Budování image značky v oblasti neziskového sektoru.

číst více

Tajemství efektivity práce — lepší projektové řízení

Kurz zaměřený na project management pro marketing a reklamu. V kurzu se naučíte, jak dlouhodobě ušetřit firemní náklady a zdroje. Získáte systematické postupy a návody v oblasti optimalizace procesů. Nastavíte efektivně firemní procesy při tvorbě reklamy na základě vyjasnění kompetencí – využijete i leadership pro managery a time management.

číst více

Storytelling – silný příběh prodává!

Kurz nejen pro marketéry a PR experty, ale pro všechny, kdo potřebují zaujmout své publikum. Struktura příběhu a nácvik vymýšlení – návaznost na scénáře filmů a video marketing. Konsistentní komunikace pro tvorbu jednotné identity značky. Návody, jak využít video marketing pro sdílení obsahu na sociálních sítích. Příběhy prodávají, příběhy zaujmou…

číst více

Stress management a relaxace

Praktický kurz a workshop spojený s nácvikem pro zvládání stressu a prevenci syndromu vyhoření – energy management. V kurzu se naučíte, jak se ubránit dlouhodobé únavě a vyčerpání a objevíte, kde hledat nové zdroje energie a jak se dobíjet. Vyzkoušíte si techniky aktivní relaxace a práce s energií v každodenním životě.

číst více

Umění prezentace, umění prodeje

Školení formou workshopu – komunikační dovednosti a prezentační dovednosti pro obchod. Nejenom obsah, ale i forma komunikace prodává! Uvědomíte si, co vše je ztraceno v překladu mezi prodejcem a zákazníkem. Skutečně efektivní prezentační a prodejní techniky a dovednosti z praxe a pro praxi.

číst více

Akademie tvorby silné značky

Kurz pro marketéry – řízení značky pro trvalou prosperitu, brand management a brand building. V kurzu se naučíte, jak budovat svou značku krok za krokem od A do Z – co vše obsahují vítězné marketingové strategie. Zjistíte, jak systematicky a cíleně vytvářet dobré jméno své značky v celém marketingovém mixu a co je to Integrovaná marketingová komunikace.

číst více

Jak psát zadání – kreativní brief

Marketingový kurz vhodný pro kreativní oddělení a také pro account managery i pro zadavatele reklamy na straně klienta. Jak se liší klientský a kreativní brief – jak sepsat geniální zadání pro tvorbu reklamní kampaně. Jak udělat ze zadání silný zdroj inspirace při tvorbě reklamní kampaně a kolik tak lze ušetřit. Každá reklama a reklamní kampaň je tak dobrá, jak byl dobrý a inspirativní její brief!…

číst více

Sportovní marketing

Nový kurz – marketing a reklama pro sportovní oddíl a tělovýchovné aktivity. Návod, jak své sportovní aktivity mediálně zviditelnit a podpořit dobré jméno své značky! Získáte znalosti, jak řešit marketing, public relations a sponsoring pro sportovní kluby. Dostanete konkrétní tipy, jak efektivně propagovat svůj sportovní oddíl a jaké komunikační kanály jsou efektivní. Pochopíte, co skutečně zajímá sponzora a jak naplnit jeho komunikační cíle.

číst více

Objednávejte zde: